Sehirinlife.com Bandırma Şehir Dergisi

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

TÜRK DÖNERİNİ HATAY USULÜ LEZZETLERLE BULUŞTURUP GÖNEN’E GETİRDİK

12.04.2021
196

Gönen’i Hatay lezzetleri ile buluşturan Maydonoz Döner İşletme Sahibi Faruk Eren, Maydonoz Döner markasının Hatay’dan Gönen’e uzanan yolculuk hikayesini Şehir İn Life okurlarına anlattı.

Maydonoz Döner’in gıda standartlarına uygun bir şekilde geleneksel bir lezzet olan döneri 40’a yakın baharattan oluşan özel sosu ile müşterilerine ulaştırdığını ifade eden Eren, “Özel soslu dönerini incecik taş fırın lavaşları ile müşterilerine servis eden Maydonoz Döner’de; İsteyen müşteriler için tavuk döner, isteyen müşteriler için et döner bulunuyor. Markamızın amacı özel soslu döneri her yaş grubu için sevilen bir lezzet haline getirmek. Ar-Ge çalışmaları ile ana ürünlerinin yanı sıra yan ürünlerini de geliştirmeyi hedefleyen Maydonoz Döner, hem müşterilerine hem de yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Maydonoz Döner olarak, faaliyet gösterdiğimiz döner fast food sektöründe özel soslu döner ürün çeşidi ile farklılık oluşturacak bir anlayış sergilemekteyiz. Öncelikli misyonumuz franchise sektöründe farklı ve yenilikçi çalışmalar yaparak müşteri memnuniyeti sağlarken yatırımcımıza her zaman kazandırmaktır. Geleneksel lezzetleri kitlelere ulaştırmak, Akılcı çözümler ile farklı bakış açısı, Yenilikçi yaklaşımlar ile geleneksel lezzetleri buluşturmak, Hizmet verilen sektörlerde yol gösterici olmak misyonlarımız arasında yer alıyor” dedi.

Maydonoz Döner olarak pandeminin sert koşullarda hüküm sürdüğü bu dönemde Gönen gibi dinamik nüfusu ve geleceğe yönelik gelişim planlamasını oluşturmuş bir ilçemizde olmamak bizim için bir seçenek olamazdı. Biz de hemen Maydonoz Döner markasının yetkilileri ile görüşerek zaten bu sektörde olan tecrübemizi yine yurt çapında bir marka ile birleştirip Gönenlilere bu damak lezzetini sunmak istedik.
Maydonoz Döner olarak Gönen’in fast food sektörüne de hızlı bir giriş yaparak imza attığımız bir çok yenilikle adeta standartları yeniden belirledik. Özel Soslu Hatay Usulü Döner’imiz Gönen’de kısa zamanda çok büyük ilgi gördü. Özellikle genç nüfus gerek paket servis gerekse Gel-Al gibi yöntemlerle ürünlerimize büyük ilgi gösterdi. Özel soslu ve 40 çeşit baharatla lezzetlendirilmiş tercihe göre et veya tavuk dönerimiz, porsiyon dönerimiz, pilav üstü dönerimiz ile hizmetimize devam ediyoruz. Gönen’de sektörde geniş bir istihdam oluşturmuş durumdayız. Paket servis elemanlarımızla Gönen’in tamamına dakikalar içerisinde vatandaşlarımızın siparişlerini ulaştırıyoruz.
Pandemi koşullarının önümüzdeki günlerde ne şekilde seyredeceğini bilemiyoruz ama Maydonoz Döner olarak vatandaşlarımızı misafir edebileceğimiz, lezzetlerimizi şubelerimizde keyifli sohbetler eşliğinde tadabilecekleri günleri de göreceğimizi ümit ediyoruz. Yaklaşan Ramazan ayı vasıtasıyla da yine özel kampanyalarımızı hazırlıyor ve özellikle iftar vakitlerinde sorun yaşanmaması için Paket Servis ekibimizi takviye ediyoruz” dedi.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.