Sehirinlife.com Bandırma Şehir Dergisi

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

BANDIRMA’DA YENİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRİYORUZ

12.04.2021
223

Leventler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Levent Bandırma’da yeni projeleri hayata geçirdikleri belirterek pandemi süreci insanları ev alırken farklı tercihlere yönlendirdi. Bizde yeni projelerimizde bu tercihleri dikkate aldık dedi.
Tüm Dünya’nın yaşadığı Koronovirüs salgını nedeniyle artık insanlar ev alırken daha sakin ve yeşil alanları olan evlere yöneldiklerini söyleyen Leventler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Levent “Bizde Leventler inşaat olarak bu yeni tercihlere göre projeler geliştiriyoruz. Paşakent Mahallesinde başladığımız Platinum Evleri projesinde dairelerimiz 2+1 olup 110 M2 genişliğinde. Giriş dairelerimizin ön tarafında sadece o daireye ait 35 M2 yeşil alan bulunuyor. Pandemi nedeniyle artık evlerde insanlar çok daha fazla zaman geçiriyorlar. Biz bu yeşil alanı onların kalabalıklara karışmadan nefes alabilecekleri, gerekirse hobi bahçesi olarak kullanabilecekleri alanlar olarak tasarladık.”
Bandırma’nın çok kısa bir zaman diliminde nüfusunun artacağını ifade eden Aykut Levent “Yeni açılan Tıp Fakültesi ile öğrenci sayımız 20 Binleri geçecek. Yeni planlanan Organize Sanayi Bölgeleri beraberinde çok sayıda beyaz yakalı çalışanlar Bandırma’ya getirecek. Artacak nüfus karşısında zaten yetersiz olan konut sayısı gelecek günlerde iyice kendini belli edecek. Bizde Leventler İnşaat olarak 1+1 şeklindeki konutlara da ağırlık vermeyi hedefledik. Bu çerçevede Hacıyusuf Mahallesinde tamamlanmak üzere olan Doğa Evlerini yaptık. Buradaki evlerimizi 55 M2 ve 1+1 şeklinde yaptık. Eşyalı olarak satışa çıkardığımız evlerde çok kaliteli malzemeler kullandık. “Dedi.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.